Olympus V3 – Sivi, prirodni kamen
1.199,00 €
Kamin Olympus V3 dekorativan je i funkcionalan izvor topline za vaš interijer. S nominalnom toplinskom snagom od 7 kW i učinkovitošću od oko 80%, uvijek osigurava ugodnu temperaturu. Zaobljena vrata omogućuju odličan pogled na plamen, a zahvaljujući sekundarnom dovodu zraka, staklo ostaje čisto i bez čađe.
Lako čelično tijelo te obloga od prirodnog bijelog kamena omogućuje brzo postizanje radne temperature, osiguravajući efikasnost i udobnost. Kombinacija elegantnog dizajna i funkcionalnosti čini Olympus V3 savršenim izborom za sve koji žele uživati u ugodnoj toplini uz estetski privlačan detalj u svom prostoru.
Na stanju
Energetski razred
Identitet: AP25-33V3N.R00
| Izvođenje i oprema | |
|---|---|
| Tijelo kamina | Sivi čelik |
| Obloga kamina | Prirodni kamen |
| Obloga ložišta | Vermikulit |
| Regulacija zraka | Ručno |
| Izlaz za dimovod | Izmjenjiv na vrhu ili straga |
| Dimovodni priključak | Ø150mm |
| Priključak vanjskog dovoda zraka | Nema |
| Dimenzije i težine | |
|---|---|
| Visina | 1143 mm |
| Širina | 573 mm |
| Dubina | 465 mm |
| Težina | 142 kg |
| Max. duljina drveta | 250 mm |
| Dimenzije ložišta | 410 x 275 x 285 mm |
| Dimenzije stakla (VxŠ) | 450 x 333 mm |
| Udaljenost do zapaljivih stvari (straga / sa strane / sprijeda) | 200 mm/ 250 mm/ 1000 mm |
| Podaci o izvedbi | |
|---|---|
| Nominalna snaga | 7 kW |
| Učinkovitost | 80,03 % |
| Sagorjevanje | 1,99 kg/h |
| Protok ispušnih plinova | 5,8 g/s |
| Temperatura ispušnih plinova | 331 ° C |
| Podtlak | 12 Pa |
| Fina prašina | 26 mg/Nm3 |
| Odobrenja | |
|---|---|
| DIN EN 13240 | BlmSchV: Da, 2. razina |








