Elipso 210 XL Ring – Crni, bez kamena
1.599,00 €
Eliptična kaminska peć s jednostavnim i modernim dizajnom koja sa svojim uskim oblikom može biti pozicionirana na raznim mjestima u prostoriji.u polukružni oblik koji sa zračnim sistemom čišćenja stakla daju uvijek najbolji pogled na plamen. Elegantna kaminska peć s nominalnom snagom od 6 kW, savršeno pristaje u svakom domu.
Na stanju
Energetski razred
Identitet: A15-551XLR.RDM
| Izvođenje i oprema | |
|---|---|
| Tijelo kamina | Čelik crni |
| Obloga kamina | Čelik crni |
| Obloga ložišta | Vermikulit |
| Regulacija zraka | Ručno |
| Funkcija ispiranja prozora | (dovod sekundarnog zraka) |
| Izlaz za dimovod | Izmjenjiv na vrhu ili straga |
| Dimovodni priključak | Ø150mm |
| Priključak vanjskog dovoda zraka | Ø100mm |
| Dimenzije i težine | |
|---|---|
| Visina | 1763 mm |
| Širina | 546 mm |
| Dubina | 546 mm |
| Težina | 119 kg |
| Max. duljina drveta | 300 mm |
| Dimenzije stakla (VxŠ) | 405x436 mm |
| Udaljenost do zapaljivih stvari straga / sa strane / sprijeda | 200 mm/ 250 mm/ 800 mm |
| Dimenzije ložišta | 415 mm/ 359 mm/ 241 mm |
| Podaci o izvedbi | |
|---|---|
| Nominalna snaga | 6 kW |
| Učinkovitost | 80.76 % |
| Sagorjevanje | 1,75 kg/h |
| Protok ispušnih plinova | 4,38 g/s |
| Temperatura ispušnih plinova | 348 ° C |
| Podtlak | 12 Pa |
| Fina prašina | 28 mg/Nm3 |
| Odobrenja | |
|---|---|
| DIN EN 13240 | BlmSchV: Da, 2. razina |









