Xena 310 MINI – Bijeli, bez kamena
1.899,00 €
Bezvremenski dizajn uparen sa staklenim otvorom od 160 ° koji nudi savršen pogled na plamen iz svake perspektive. Uživajte u vatrenim, romantičnim trenucima kroz velikodušno dizajnirani panoramski prozor. Najnovija tehnologija skrivena je iza bezvremenskog, elegantnog dizajna. Ispod ložišta nalazi se spremnik za drva s odvojenim vratima koji je savršeno uklopljen u dizajn.
Na stanju
Energetski razred
Identitet: A40-525V1.RDM
| Izvođenje i oprema | |
|---|---|
| Tijelo kamina | Čelik bijeli |
| Obloga kamina | Čelik bijeli |
| Obloga ložišta | Termobeton |
| Regulacija zraka | Ručno |
| Funkcija ispiranja prozora | (dovod sekundarnog zraka) |
| Izlaz za dimovod | Na vrhu |
| Dimovodni priključak | Ø 150mm |
| Priključak vanjskog dovoda zraka | Ø 100mm |
| Dimenzije i težine | |
|---|---|
| Visina | 1160 mm |
| Širina | 472 mm |
| Dubina | 472 mm |
| Težina | 116 kg |
| Max. duljina drveta | 350 mm |
| Dimenzije stakla (VxŠ) | 598x723 mm |
| Udaljenost do zapaljivih stvari (straga / sa strane / sprijeda / iznad) | 200 mm/ 200 mm/ 800 mm |
| Podaci o izvedbi | |
|---|---|
| Nominalna snaga | 7kw |
| Učinkovitost | 80,43% |
| Sagorjevanje | 2,27 kg/h |
| Protok ispušnih plinova | 6,25 g/s |
| Temperatura ispušnih plinova | 291° C |
| Podtlak | 12 Pa |
| Fina prašina | 24,0 mg /Nm³ |
| Odobrenja | |
|---|---|
| DIN EN 13240 | BlmSchV: Da, 2. razina |









