-30%
Borneo Economic – Sivi, bez kamena
Izvorna cijena bila je: 699,00 €.489,30 €Trenutna cijena je: 489,30 €.
Dekorativna kaminska peć za vaš dnevni boravak, idealnog dizajna za rustikalne prostorije. Uz nominalnu snagu od 6 kW, ova kaminska peć ima i spremnik za drva ispod ložišta.
Na stanju
Energetski razred
Identitet: AP25-08ECO.R00
| Izvođenje i oprema | |
|---|---|
| Tijelo kamina | Čelik sivi |
| Obloga kamina | Čelik sivi |
| Obloga ložišta | Vermikulit |
| Regulacija zraka | Ručno |
| Izlaz za dimovod | Na vrhu |
| Dimovodni priključak | Ø150mm |
| Priključak vanjskog dovoda zraka | Nema |
| Dimenzije i težine | |
|---|---|
| Visina | 870 mm |
| Širina | 487 mm |
| Dubina | 345 mm |
| Težina | 70 kg |
| Max. duljina drveta | 330 mm |
| Dimenzije stakla (VxŠ) | 329x195 mm |
| Udaljenost do zapaljivih stvari (straga / sa strane / sprijeda / iznad) | 200 mm/ 500 mm/ 800 mm |
| Podaci o izvedbi | |
|---|---|
| Nominalna snaga | 6,3 kW |
| Učinkovitost | 81,8 % |
| Sagorjevanje | 1,8 kg/h |
| Protok ispušnih plinova | 5,24 g/s |
| Temperatura ispušnih plinova | 308 ° C |
| Podtlak | 12 Pa |
| Fina prašina | 32 mg/Nm3 |
| Odobrenja | |
|---|---|
| DIN EN 16510 | BlmSchV: Da, 2. razina |






