Bali Max V3 – Sivi, prirodni kamen
1.199,00 €
Dekorativna kaminska peć za vaš dnevni boravak, idealnog dizajna za rustikalne prostorije. Uz nominalnu snagu od 8 kW, ova kaminska peć ima i spremnik za drva ispod ložišta ali i prostor iznad ložišta gdje možete odložiti svoju šalicu čaja kako bi uvijek mogli uživati u toplom napitku. Obloga od prirodnog kamena pruža dodatni ugođaj u vašem domu.
Na stanju
Energetski razred
Identitet: A25-514V3.R00
| Izvođenje i oprema | |
|---|---|
| Tijelo kamina | Čelik sivi |
| Obloga kamina | Čelik sivi |
| Obloga ložišta | Vermikulit |
| Regulacija zraka | Ručno |
| Izlaz za dimovod | Na vrhu |
| Dimovodni priključak | Ø150mm |
| Priključak vanjskog dovoda zraka | Nema |
| Dimenzije i težine | |
|---|---|
| Visina | 1030 mm |
| Širina | 640 mm |
| Dubina | 500 mm |
| Težina | 154 kg |
| Max. duljina drveta | 350 mm |
| Dimenzije stakla (VxŠ) | 300x448 mm |
| Udaljenost do zapaljivih stvari (straga / sa strane / sprijeda / iznad) | 350 mm/ 350 mm/ 1300 mm |
| Podaci o izvedbi | |
|---|---|
| Nominalna snaga | 8,5 kW |
| Učinkovitost | 81% |
| Sagorjevanje | 2 kg/h |
| Protok ispušnih plinova | 5,24 g/s |
| Temperatura ispušnih plinova | 225 ° C |
| Podtlak | 12 Pa |
| Fina prašina | 30 mg/Nm3 |
| Odobrenja | |
|---|---|
| DIN EN 13240 | BlmSchV: Da, 2. razina |










