Pribor za čišćenje i održavanje peći
99,00 €
Pribor za čišćenje i održavanje kamina od inoxa uz koji dolazi i antracitna košara za drva. Savšena kombinacija koja će pristajati svakom prostoru. Ovaj set sadrži pribor za čišćenje i održavanje kamina koji sadrži lopaticu, metlicu, kliješta, žarač te košaru za drva.
Na stanju
Identitet: P10-LB0012
| Tehničke karakteristike | |
|---|---|
| Sadržaj | Lopata, žarač, metlica, kliješta + košara za drva |
| Boja | Inox, antracit |
| Dimenzije | |
|---|---|
| Širina pribora | 23 cm |
| Visina pribora | 58 cm |
| Dubina pribora | 15 cm |
| Širina košare | 41 cm |
| Visina košare | 50 cm |
| Dubina košare | 30 cm |
| Proizvođač | |
|---|---|
| Proizvođač | Lienbacher |




