-30%
Madagascar 500 Plus – Crni, bez kamena
Izvorna cijena bila je: 2.399,00 €.1.679,00 €Trenutna cijena je: 1.679,00 €.
Svojom veličinom će priuštiti svakom vrhunac užitka koji vatra može dati, a uz to će zagrijati prostor i njegovu dušu. Okruglo tijelo od čelika i velika panoramska vrata zaobljenog oblika koja sa zračnim sistemom čišćenja stakla uvijek daju najbolji pogled na plamen. Nominalnom snagom od 8 kW, ova kaminska peć daje novu toplinu prostoru.
Na stanju
Energetski razred
Identitet: AP15-61V10.R03
| Izvođenje i oprema | |
|---|---|
| Tijelo kamina | Čelik crni |
| Obloga kamina | Čelik crni |
| Obloga ložišta | Vermikulit |
| Regulacija zraka | Ručno |
| Izlaz za dimovod | Izmjenjiv na vrhu ili straga |
| Dimovodni priključak | Ø150mm |
| Priključak vanjskog dovoda zraka | Ø100mm |
| Dimenzije i težine | |
|---|---|
| Visina | 1152 mm |
| Širina | 710 mm |
| Dubina | 510 mm |
| Težina | 144 kg |
| Max. duljina drveta | 500 mm |
| Dimenzije ložišta | 420x530x254 mm |
| Dimenzije stakla (VxŠ) | 663x601 mm |
| Udaljenost do zapaljivih stvari (straga / sa strane / sprijeda) | 200 mm/ 200 mm/ 800 mm |
| Podaci o izvedbi | |
|---|---|
| Nominalna snaga | 8 kW |
| Učinkovitost | 80,31 % |
| Sagorjevanje | 2,42 kg/h |
| Protok ispušnih plinova | 6,36 g/s |
| Temperatura ispušnih plinova | 340 ° C |
| Podtlak | 12 Pa |
| Fina prašina | 25 mg/Nm3 |
| Odobrenja | |
|---|---|
| DIN EN 13240 |









