Ignis Mass – Sivi, prirodni kamen 70mm
1.999,00 €
Ignis Mass čini zimu zaista lijepom! Samostojeća kaminska peć na drva s nominalnom toplinskom snagom od 8 kW već se ugodno zagrijala kada se vratite kući iz hladnoće. S funkcijom kontinuiranog paljenja za trajno zagrijavanje stambenih prostora i može ostati u radu nekoliko sati ili preko noći bez potrebe za dodavanjem goriva.
Na stanju
Energetski razred
Identitet: A25-515V370.R00
| Izvođenje i oprema | |
|---|---|
| Tijelo kamina | Čelik sivi |
| Obloga kamina | Čelik sivi i prirodni kamen |
| Obloga ložišta | Vermikulit |
| Regulacija zraka | Ručno |
| Izlaz za dimovod | Izmjenjiv na vrhu ili straga |
| Dimovodni priključak | Ø150mm |
| Priključak vanjskog dovoda zraka | Ø100mm |
| Dimenzije i težine | |
|---|---|
| Visina | 1128 mm |
| Širina | 616 mm |
| Dubina | 478 mm |
| Težina | 230 kg |
| Max. duljina drveta | 350 mm |
| Dimenzije ložišta | 420x370x310 mm |
| Dimenzije stakla (VxŠ) | 430x360 mm |
| Udaljenost do zapaljivih stvari straga / sa strane / sprijeda | 200 mm/ 200 mm/ 800 mm |
| Podaci o izvedbi | |
|---|---|
| Nominalna snaga | 8 kW |
| Učinkovitost | 87 % |
| Sagorjevanje | 1,76 kg/s |
| Protok ispušnih plinova | 7,2 g/s |
| Temperatura ispušnih plinova | 221 ° C |
| Podtlak | 12 Pa |
| Fina prašina | 13 mg/Nm3 |
| Odobrenja | |
|---|---|
| DIN EN 13240 | BlmSchV: Da, 2. razina |









