Adastra 700 – Ugradbeni, trodjelno staklo
4.499,00 €
Adastra 700 je ugradbeni kaminski uložak koji ima veliki trostrani klizni prozor. Ložište je obloženo termo-betonom koji osigurava visoke temperature u ložištu i samim time visoku razinu učinkovitosti. Kaminski uložak je iznimno pogodan za večernja druženja jer stvara ugodan i domaći ambijent, a istovremeno pruža sjajan izvor energije.
Na upit
Dodajte na listu željaDodato u listu želja
Dodajte na listu želja
Energetski razred
Identitet: A15-552000.R00
| Izvođenje i oprema | |
|---|---|
| Tijelo kamina | Čelik crni |
| Obloga ložišta | Termobeton |
| Regulacija zraka | Ručno |
| Funkcija ispiranja prozora | (dovod sekundarnog zraka) |
| Izlaz za dimovod | Izmjenjiv na vrhu ili straga |
| Dimovodni priključak | Ø 159 mm |
| Priključak vanjskog dovoda zraka | Ø 125 mm |
| Dimenzije i težine | |
|---|---|
| Visina | 1239 mm |
| Širina | 728 mm |
| Dubina | 515 mm |
| Težina | 225 kg |
| Max. duljina drveta | 520 mm |
| Dimenzije prednjeg stakla (VxŠ) | 340x664 mm |
| Dimenzije bočnog stakla (VxŠ) | 340x240 mm |
| Udaljenost do zapaljivih stvari (straga / sa strane / sprijeda / iznad) | 60 mm/ 800 mm/ 800 mm / 500 mm |
| Podaci o izvedbi | |
|---|---|
| Nominalna snaga | 9,5 kW |
| Učinkovitost | 80,4 % |
| Sagorjevanje | 2,12 kg/h |
| Protok ispušnih plinova | 8,1 g/s |
| Temperatura ispušnih plinova | 299 ° C |
| Podtlak | 12 Pa |
| Fina prašina | 26 mg/Nm3 |
| Odobrenja | |
|---|---|
| DIN EN 13229 | BlmSchV: Da, 2. razina |












